30 Марта,
03:40

Артезианская 540 доставка артезианской питьевой воды

Описание
Артезіанське джерело знаходиться дуже глибоко в землі. Вода знаходиться між різними типами твердих порід грунту.

Склад артезіанської води залишається стабільним в будь яку пору року, не залежить від змін клімату, в тому числі випадання опадів, зниження або підвищення температури.

Артезіанська вода часто містить фтор, залізо, магній і кальцій. Присутній їй збалансований хімічний склад.  Для того щоб зменшити до необхідної пропорції солі жорсткості (калій і магній), використовують метод фільтрації іонообмінної смоли.

Логістика нашої компанії побудована таким чином, що споживач отримує  воду вчасно без затримок. Наша мета забезпечити Вас високоякісною питною водою , організувати гідний сервіс по доставці води всім бажаючим.

У 2010 році вода «Артезіанська-540» стала лауреатом регіонального етапу всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України». Якість води «Артезіанська-540» підтверджена сертифікатом відповідності і результатами санітарно-гігієничної експертизи. В процесі розливу не змінюється структура води. Вода ідеально підходить для вживання її кожного дня та приготування страв і напоїв.

Доставка:
  • Протягом 2-3 годин з моменту замовлення

Контакты и дополнительная информация
Телефоны
(0532) 65-37-16, (095) 223-62-30,
Время работы
7:30-19:30
.INFO-страница
Сохранить страницу в смартфон
QR код страницы
На карте Полтавы

Отзывы о Артезианская 540 доставка артезианской питьевой воды
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь