30 Листопада,
11:33

Освіта без кордонів проект

Описание
Проект "Освіта без кордонів" - це українсько-польське агентство, що допомагає українцям отримати освіту в Польщі.

На ринку ми працюємо вже більше 10 років. За цей час нашими послугами скористались більше 3 тис. студентів зі всієї України.

Наші послуги:
  • Профорієнтація за європейською методикою.
  • Середня освіта в Польщі (безкоштовно).
  • Курси польської мови, як в Україні так і Польщі (на всіх рівнях.
  • Вища освіта в Польщі (бакалаврат та магістратура). Вступ в будь-який університет Польщі.
  • Візова підтримка.
Профорієнтація

Сьогодні в Україні практично немає сучасних методів профорієнтації, які дозволяли б швидко і об'єктивно оцінити можливості школяра, його інтереси та здібності. Усі існуючі профорієнтаційні тести базуються на радянських методиках і багато в чому застарілому підході.

Проект "Освіта без кордонів" спільно із компанією OS Ukraine раді представити Вам унікальний профорієнтаційний тестовий пакет «Magellano Університет», який був розроблений компанією GIUNTI OS спільно з університетом міста Падуя (регіон Венето, Італія). Він являє собою комплекс, що складається з 5-ти профорієнтаційних тестів. Вік учасників тестування - від 15 до 21 року.

Пакет "Magellano Університет" є важливим інструментом для мотивованого вибору вищої освіти, оскільки забезпечує всебічний аналіз інтересів, відносин і мотивації. Батьки школярів, та й вони самі, отримують додаткові відомості про учня, які можуть допомогти з остаточним рішенням щодо майбутньої професії. Вчителі, психологи, профорієнтатори можуть керуватися результатами тесту для розробки плану додаткових курсів (підвищення певних компетенцій), як індивідуальних, так і стосовно до всього класу, школі.

Тестування проходить повністю онлайн, тому Вам не потрібно нікуди йти, а просто знайти три години вільного часу і пройти тест за комп'ютером.

Для того, щоб пройти тестування Вам потрібно заповнити анкету на сайті: http://www.proekt-obk.com/proforijentacija

Після цього спеціаліст нашого Проекту зв'яжеться з Вами і повідомить механізм співпраці.

І, пам'ятайте, якщо Ви зараз знаходитесь у пошуках майбутньої професії, то даний тест саме для Вас!

Середня освіта в Польщі

З 2015 року Проект "Освіта без кордонів" пропонує навчання в Польщі для українців після 9-го класу. В закладах державного типу навчання для українців є безкоштовним.

Вступ можливий або в ліцей (3 роки навчання) або в професійний технікум (4 роки навчання).

Детальніше тут: http://www.proekt-obk.com/navchannja-pislja-9-klasu

Курси польської мови

Пропонуємо курси польської мови на всіх рівнях (від А1 до С1) і для таких груп населення:

Для осіб зацікавлених отриманням вищої освіти в Польщі (рівень В1 - В2).

Підготовчий курс для бажаючих отримати Карту Поляка.

Для людей, які планують переїхати на постійне проживання в Польщу.

Є можливість як індивідуальних так і групових відвідувань.

Кожного року зимою та літом ми організовуємо короткострокові курси польської мови у Польщі (Краків, Бидгощ).

Вища освіта в Польщі

Проект "Освіта без кордонів" співпрацює з рядом кращих ВНЗ Польщі і пропонує вступ на перший та другий ступені вищої освіти в Польщі.

Перший ступінь навчання в Польщі (бакалавр або інженер) – форма навчання на яку можуть вступати особи, що мають атестат про повну загальну середню освіту.

Навчання закінчується отриманням диплома бакалавра або інженера. Після захисту дипломної роботи, згідно уставів Польської Освітньої Класифікації, випускник отримує вищу прикладну освіту. Навчання відбувається 6 семестрів (бакалавр) або 7-8 семестрів (інженер). По закінченню навчання випускник може працювати або вступати на магістратуру.

Другий ступінь освіти в Польщі (магістратура) – форма навчання, на яку можуть бути прийняті особи, як мають ступінь бакалавра або бакалавра-інженера.

Навчання закінчується отриманням ступеня магістра, магістра-інженера.

Навчання триває 3 або 4 семестри і закінчується захистом магістерської роботи. Отримання другого ступеню освіти дозволяє вступати на докторантуру.

Процедура вступу є досить простою і зрозумілою і складається із декількох етапів:
  • Вам потрібно заповнити анкету у нас на сайті: http://www.proekt-obk.com/navchannja-u-vnz. Заповнення анкети не несе для Вас абсолютно ніяких наслідків. У відповідь на анкету Ви отримаєте детальну інформацію щодо напрямків навчання, які Вас цікавлять та умов вступу у конкретний ВНЗ. Дана консультація є абсолютно безкоштовною.
  • Наступний крок це вибір ВНЗ у якому Ви хочете вчитись, вибір напрямку та спеціальності. Є можливість навчатись як польською так і англійською мовою. Проект "Освіта без кордонів" пропонує понад 500 найактуальніших спеціальностей.
  • Для того, щоб стати нашим студентом, обов'язково, потрібно пройти кваліфікаційну співбесіду в одному із наших офісів або за допомогою skype.
  • Підписання контракту із Проектом "Освіта без кордонів", який гарантує Ваш вступ.
Після того, як Ви стали нашим клієнтом Вам не варто хвилюватись про Ваш вступ. Всю роботу виконає команда професійних працівників Проекту "Освіта без кордонів".

Отож, якщо Ви виберете наш Проект, Ви виберете досвід, професійність, індивідуальну орієнтованість на кожного клієнта.

Візова підтримка

Ми допомагаємо із відкриттям шенгенських короткострокових та довгострокових віз, надаємо повні консультації щодо типів віз, збираємо повний пакет документів, реєструємо на подачу.

Ми цінуємо кожного клієнта і будемо раді зробити Ваше майбутнє успішним!
Ми будемо раді, якщо Ви оберете саме нас :)

Контакты и дополнительная информация
Телефоны
099 562-92-09, 067 212-52-06
Время работы
10:00-18:00
.INFO-страница
Сохранить страницу в смартфон
QR код страницы
На карте Полтавы

Отзывы о Освіта без кордонів проект
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2021 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок